تبلیغات
پیراشکی - آیا اجنه همان بشقاب پرنده ها هستند؟
پیراشکی
به امید روزی که پیراشکی هایمان بیشتر فروش کند !!!!!
نوشته شده در تاریخ شنبه 19 دی 1388 توسط کله پوک ششم

در تاریخ تقریبا همه ی ملل وجود اجنه با ملاقاتهای سفینه های فضایی همراه است . مفسران آنها را سفینه های فضایی می نامند در حالیکه ما نمی دانیم آنها از کجا آمده اند و نوع و ماده ی سفینه ی آنها چیست. در ملاقاتهای حودم با این موجودات همیشه متوجه این پدیده ی عجیب شدم که سفینه های آنها ناپدید شده و ناگهان ظاهر می شود که غیر مادی بودن انها را ثابت می کند.البته غیر مادی از دید ما ولی مادی در ابعاد دیگر . وجود این موجودات به دلیل رقت قادر به تغییر شکل است و همچنین سفینه هایشان چون از دنیای دیگری وارد این دنیا می شود دارای ملکولهای متفاوتی است که آن را قادر می سازد از دید ما پنهان شوند و هر زمان خواستند خود را نشان دهند. همین حاصیت در مورد اجنه نیز صدق می کند . از طرف دیگر این اجنه در پی تماسهای مکرر با انسانهای تحت نفوذشان خود را به نام موجوداتی از کرات دیگر معرفی می کنند و نام سیاراتی از قبیل نیبیرو و آندرومدا را استفاده می کنند . همانطور که توضیح دادم در مقاله ی جنجال دنیا این اجنه خود را با نامهایی از قبیل مریم – مسیح و یا بودا معرفی می کنند و با غالب شدن به فکر و مغز افرادی که آنها را می پرستند پیامهای خود را به این جهان مخابره می کنند و سبب گمراهی هزاران هزار انسان نا آگاه شده اند. فرصت کم است و صحبت من زیاد . خلاصه بگویم که اگرچه وجود موجودات فضایی در قرآن تایید شده است و ما هم فقط به استناد قرآن صحبت می کنیم اما در بیشتر موارد مشاهدات ما مربوط به اجنه است که به دلایل نا معلومی وارد دنیای ما می شوند و بعضی این مشاهدات با دیدن اشیاء نورانی در آسمان همراه است و اینها سفینه های فضایی نیستند بلکه وسایل نقلیه ی اجنه هستند .چون اجنه هم در دنیای خود تمدنی به تناسب خود دارند و با آن قادر هستند که کارهای زیادی انجام دهند و این به صورت اشیاء نورانی در آسمان ما ظاهر می شود.

در کتیبه های اهرام مصر اشکال این سفینه ها حک شده و شکل اجنه ی داخل آن هم رسم شده است که شباهت فراوانی با موجودات فضایی به نام؛ گری ؛دارند . اما در واقع یکی هستند.

در کتیبه های ایران باستان همواره پیکر موجود انسان نما و یا موجودی با سر انسان و بدن حیوان دیده می شود(مشخصه ی اجنه) و در زمان تاجگذاری شاهان همواره پیکره ی خدایان در بالای سر شاه ظاهر است که این خدایان همانطور که قبلا شرح دادم اجنه هستند. همینطور در معابد برهمایی با هندو با اشکال نیمه انسان و نیمه مار مواجه می شویم و مار در آیین و زبان سنسکریت به معنی جن است و این موجودات را امروزه ناگا می خوانند که با نوعی از موجودات فضایی اشتباه شده اند. در ایالتی با نام ناگا در شمال شرقی هند همه ی مردم به پرستش این موجودات می پردازند و سالانه هزاران توریست برای مشاهده با آنجا سفر می کنند.(این نوع پرستش فقط منحصر به هند نیست)

در کتیبه های آشور و بابل نیز که بخشی از تمدن ایران باستان محسوب می شوند به همین صورت است و بیش از همه در کشورهای آمریکای لاتین مثل پرو چنین اشکالی یافت می شود.

بنابراین دفعه ی دیگر با شییء نورانی مواجه می شوید با دقت بیشتری به آن نگاه کنید!
طبقه بندی: آیا.....؟؟؟؟؟، 
درباره وبلاگ
موضوعات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
اردو بهتون چقدر خوش گذشت؟؟؟
نویسندگان
پیوند ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
گالری عکس های مدرسه
قالب وبلاگ