تبلیغات
پیراشکی - ادامه!
پیراشکی
به امید روزی که پیراشکی هایمان بیشتر فروش کند !!!!!
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 31 تیر 1389 توسط دو کلّه پوک اول

خلاصه زنگ خورد و بچه ها مدرسه رو تخلیه کردند!(اکثرشون!)دو تا از کسانی که تو مدرسه مونده بودن من و علیرضا شیخی بودیم! ما رفتیم تو نمازخونه دو نفر هم اونجا دراز کشیده بودند(از کار کنان مدرسه) و داشتند تو تلوزیون فیلم آقا و خانوم اسمیت رو که داشت تو کانال 5 دشون می داد می دیدن ما هم کنارشون دراز کشیدیم و فیلم دیدیم 30-45 دیقه بعد از این که فیلم تموم شد یاسی و محمودی ما رو صدا کردند که بریم،! که ما هم رفتیم! (اون دو نفر خوابیده بودن!) ما رفتیم و رفتیم تا رسیدیم به ایستگاه مترو اون جا یکی از اون کارکنان رو دیدیم بعد یاسی گفت بریم توپ خونه بازی بخریم ما هم زنگ زدیم به مامان بابامون و اجازه گرفتیم مامان بابای همه اجازه دادن ولی من فیلم اومدم که اجازه دنادن و از اونا جدا شدم ! اونا هم رفتند به سمت توپ خونه وقتی حسابی از من دور شدن من رفتم دنبالشون و دونه دونه تنها گیرشون آوردم و بهشون گفتم «سسسسسسسس....» که صداشو در نیارن یعنی شیخی می دونست من هستم و فیلم بازی می کرد که یاسی و محمودی نفهمن یاسی هم می دونست و فیلم می اومد که ... محمودی هم همچنین! منم نشسته بودم و تو دلم می خنندیدم! تا رسیدیم به ایستگاه امام خمینی ! من هم که راه رو بلد نبودم ! همونجا پیاده شدم !... ایسگاه امام خمینی هم که با ایستگاه های دیگه فرق داره! من حسابی گرخیده بودم!

خلاصه به شیخی زنگ زدم و پرسیدم کجان اونم گفت ما امام خمینی پیاده شدیم منم گفتم خوش بختانه منم همین طور و ازش آدرس پرسیدن و پیداشود کردم آخرشم من یه بازی هم نخریدم! 

شاید خندتون بگیره ولی من تا حالا تو زندگیم سی دی یا دی وی دی بازی نخریدم!


راستی یه خاطره هم از روز جشن آب یادم اومد اون تیکه که رفتیم تو نماز خونه من و احسان کفش های آقای دیار کجوری و عسگریان رو ورداشتیم و وقتی یه دم پایی پوشیدن و رفتن دوباره کفشاشون رو گزاشتیم سر جاشون ! آقای عسگریان برگشتن و کفش هاشون رو پوشیدن ولی آقای دیار کجوری ما رو پیدا کردند و مجبورمون کردن بریم کفشاشون رو براشون پس بیاریم!!
طبقه بندی: اخبار روز!!!، 
درباره وبلاگ
موضوعات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
اردو بهتون چقدر خوش گذشت؟؟؟
نویسندگان
پیوند ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
گالری عکس های مدرسه
قالب وبلاگ