تبلیغات
پیراشکی - سلامی دوباره!
پیراشکی
به امید روزی که پیراشکی هایمان بیشتر فروش کند !!!!!
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 11 مرداد 1389 توسط دو کلّه پوک اول

گفتم تا وبلاگ خاک نگرفته تمیزش کنم! احسان از گردنه حیران گفت منم از گرگان می گم !:

جای شما خالی ما هم چهارشنبه ی هفته ی پیش رفتیم گرگان ! اول از همه رفتیم به یه جایی به اسم النگدره سر زدیم : اونجا خیلی تمیز بود و آشغالی رو زمین پیدا نمی شد! (هر کاری می کنم نمی توم عکسش رو بزارم تو وبلاگ! خودتون تو گوگل هم سرچ کنید می آد)

بعد از 15-20 دقیقه از اونجا رفتیم به آبشاری به نام زیارت! که ارتفاع نسبتا زیادی داشت ولی آبش خیلی زیاد نبود (خیلی هم آب یخی داشت!) من هم جو گیر شدم رفتم زیر آبشار و سرما خوردم! 

 بعد برگشتیم خونه و یه ساعتی استراحت کردیم و ساعت 5:30-6 رفتیم به سمت  بندر ترکمن و با قایق به سمت عاشورا ده1   تازه سوار قایق شدیم! که ناخداگاه ما! گفت من فقط می تونم شما رو دور جزیره بگردونم! جزیره بستس! ما هم به قایق گشتیم و رفتیم به سمت خونهدر بین راه  متوجه شدیم که ما الآن کنار جهان نما هستیم ! اونجا به آدم اسب و فانوس میدن که بگردیم! ولی چون دیروقت بود ترسیدیم بریم چون اونجا پر از گراز وحشیه! خلاصه رفتیم خونه و شب خوابیدیم تا صبح صبح رفتیم به سمت جهان نما بعد دو ساعت رانندگی رسیدیم به بالای یه کوه! اونجا یه ده بود! وقتی پرسیدیم تا جهان نما چقدر راه هست گفتن! 2.5 ساعت رفت 2.5 ساعت برگشت ما هم که قرار بود ظهر بریم خونه خلاصه برگشتیم پایین و رفتیم بندر ترکمن که شاید جزیره باز باشه و خدا رو شکر باز بود ما هم رفتیم به جزیره و اونجا دو تا ماهی کپور و دو تا ماهی اوزومبورون سفارش دادیم و خوردیم! (جای شما خالی!) و برگشتیم به سمت تهران تو راه! دیدین یه چیزی حدود 1000 نفر آدم رو و اطراف یه پل وایسادن و دارن رودخونه رو نگاه می کنن! ما هم رفتیم جلو تر وایسادیم و پیاده شدیم من دوییدم از که کوچه و خودم رو به رودخونه رسوندم! به نظرتون چی دیدم ؟

.

.

.

.

ســــــــــــــیــــــــــــــــــــل!درباره وبلاگ
موضوعات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
اردو بهتون چقدر خوش گذشت؟؟؟
نویسندگان
پیوند ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
گالری عکس های مدرسه
قالب وبلاگ